Yeğene güzel sözler

Yeğene güzel sözler

 

Kardeş ya da kardeşlerinizin çocuklarına söylemiş olduğumuz yeğen sözcüğü bir yeğen sahibi olan kişiler için basit bir kelimeden çok daha önemli bir yere sahiptir. Dünyalar tatlısı bir yeğene sahip olduğunuz o ilk an ve onu kucağınıza aldığınız anın size yaşatacağı mutluluk duygusunu hayatınızın hiçbir anında yaşamanız mümkün olmayacaktır. Onu ilk kucağınıza alışınızda narin ve minik vücudunun incinebileceği ve ona istemeden de olsa zarar verebileceğiniz korkusu içten içe sizi yiyip bitirse de bu onu kucaklama isteğinizle baş edemez. Yeğeniniz bir gün büyüdüğünde onunla konuşurken ya da ona güzel sözler söylerken bazen duygularınızı tam olarak ifade edemeyebilirsiniz. Yeğen sözleri paylaştığımız bu yazımız sizlere bu konuda örnek oluşturacak ve duygularınızı ifade etmenizde yardımcı olacaktır.
Onunla yeni bir yaşa bastığı doğum gününde bir söz paylaşmayı düşünüyorsanız yeğene güzel sözler içeriğimize bir göz atabilir ve bu sayede doğum gününde ona yapacağınız sürprizle birlikte asla unutamayacağı bir söz paylaşabilirsiniz. Önünde koskoca bir hayat olmasına karşın asla unutamayacağı ve bir ders çıkarabileceği sözlere de yer verdiğimiz bu yazımızda söz seçiminizi yeğeninizin yaşına bağlı olarak yapmanızı içtenlikle tavsiye ederiz. Henüz olgunlaşmamış ve genç kardeşlerimiz için onu ne kadar çok sevdiğinizi ifade eden yeğen sözleri seçmeniz çok daha doğru olacaktır. Dilerseniz sizler için derlediğimiz birçok söz ile sizi baş başa brakalım.

Tavsiye  Kızlara güzel sözler

Yeğen sözleri

 

Ey yeğenim hayat nasıl gidiyor, keyiflerin yerindedir inşallah.


Dünyanın en yakışıklı yeğeni benim yeğenim herhalde.


Yeğen dediğin de akan sular, aslan gibi yeğen dediğin de dünya durur.


Yeğenin varsa bu dünyada sırtın yere gelmez, dayılarının bir taneleridir.

Bizde yeğen torun yerine geçer, sen benim hem yeğenim hem torunum sayılırsın.


Her zaman yüzün gülsün, hayatında başarıların başarıları kovalasın.


Canım yeğenim, seninle zor günler geçirmiş olmama rağmen birlikte güzel günlerde geçirdik. Biz sırt sırta verdikten sonra her zorluğu aşabiliriz.


Binlerce arkadaşım olsa da kan bağı ile bağlı olduğum yeğenim de olmalı.


Her zaman hayattan zevk alasın, yüzünde gülücükler saçasın hayat seninle birlikte olsun.


Benim bir yeğenim var birde oğlum ikinizin de yeri aynıdır.


Yeğenin varsa derdin tasan olmaz. Yeğenin arkandaysa başaramayacağın hiçbir iş olmaz.


Aynı kandan gelmeyiz, biz bir olduktan sonra her engeli aşarız.

 

www.sozler.org sitemizden alıntıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir