Siyah kalp anlamı ne demek ?

Siyah kalp anlamı ne demek ?

22 Şubat 2021 1 Yazar: hemenbilgi

Merhaba sevgili okuyucularımız.Bugün Siyah kalp anlamı ne demek ? Siyah kalp neden kullanılır ? konusuna değineceğiz.Umarız bu konuda sizleri aydınlatabiliriz.Kısaca anlatmak gerekirse siyah kalp emojisi duygu yüklü bir emojidir.Biliyorsunuz birçok emoji var ve en popüler olanlarından bir tanesi siyah kalp emojisi.Şimdi kısaca başlıklarımıza bakalım.

siyah kalp anlamı

siyah kalp anlamı

Siyah Kalp Neyi Simgeler?

Birileri size siyah kalp emojisi yolluyorsa bunun altında bir şeyler vardır.Kısacası üzgündür,depresyondadır,sıkıntısı vardır diyebiliriz.Eğer o açıkça bu durumdan bahsetmiyorsa işi biraz kurcalayın ve neyi olduğunu ona açık açık sorun.Bu durumu daha üzücü bir durum yaşanmadan halledin.

Siyah Kalbi Ne Zaman Kullanabilirsiniz?

siyah kalp neyi simgeler

siyah kalp neyi simgeler

Siyah kalbi sizde bahsettiğimiz gibi kötü durumlarda kullanabilirsiniz.Bu durumları yukarıdaki yazımızda bahsetmiştik.Siyah kalp kısaca hangi durumlarda kullanılır aşağıda liste halinde yazalım

  • Üzüntü
  • Kırgınlık
  • Depresyon
  • Başından kötü bir olay geçmesi
  • Sevgiliden ayrılma

gibi sıralayabiliriz.Bunlardan biri olmamışsa karşı tarafa belli etmek için biraz daha çaba harcamalısınız.

Siyah Kalp Ayrılık Anlamına Gelir mi?

Evet yukarıdaki maddelerde saydığımız gibi siyah kalp kırgınlık ve sevgiliden ayrılma anlamlarında kullanılabilir.Sevgilisinden ayrılan birisi size siyah kalp yollayabilir ya da siz sevgilinizden ayrılırsanız siyah kalp emojisi kullanabilirsiniz.Sevgiliniz size bu emojiyi attıysa ayrılık yoluna girmiş olabilirsiniz.Onun ağzını aramaya bakın.

Önerilen konu : İnstagram grup isimleri