Özlemek ile ilgili sözler 2021

Özlemek ile ilgili sözler 2021

23 Ekim 2020 0 Yazar: hemenbilgi

Siz hiç birini özleyip de özlemek ile ilgili sözler  google’da arattınız mı ? Özlemek, birini yeniden görebilme isteği zannederiz hep. Ama aslında birini gerçekten de seviyorsak onu yanındayken bile özler ve kendimizden bile kıskanırız.

Bu yüzden özlemek ile ilgili sözlere ihtiyacınız olduğunda bu sözleri yalnızca sevdiğiniz ama uzaklarda olan kişilere adamamalısınız. Yanınızda olan ama yine de varlığı size yetmeyen, her gün yeniden aşık olduğunuz kişiye de özlemek ile ilgili sözler söylemelisiniz.

Ancak elbette ki yanınızda olan birini özlemek tatlı bir duygudur. Birini bekleyerek uzaktan uzağa özlemek ise günlerinizi zehre çeviren sizi yakıp kavuran bir durum haline gelebilir.

Bu kişi ile direkt iletişim kuramıyorsanız, bu durumu daha da kötüleştirecektir. Sosyal medya üzerinden biraz biraz ona dokundurarak özlemek sözleri paylaşmanız sizinle konuşmasını sağlamasa da ona olan özleminizi mutlaka kendisine yansıtacaktır.

Bir de hiç haberi olmayan kişileri özlemek var ki bu en kötüsüdür. Birini özlersiniz ama onun bırakın duygularınızdan, sizden bile haberi yoktur. Bu durumda özlemek tıpkı Cem Adrian’ın dediği gibi ”…Hiç görmeyen birine gökkuşağını anlatmak kadar zor…”dur.

Hangi durumda kimi özlüyor olursanız olun özlemek ile ilgili sözlerimiz arasından mutlaka sizin durumunuza uygun bir özlem şekli bulabilirsiniz. Cümlelere göz atarken hangi cümlenin sizi uzaklara götürdüğünü test etmeniz, size uygun olan sözünüzü tespit etmek için yeterlidir.

Özlediklerinize belki sizi kavuşturamayız ama bir nebze de olsa duygularınıza belki tercüman olabiliriz.Son olarak ölen birine özleme sözleri söylediz mi ?

 

özlemek sözleri

özlemek sözleri

Özlemek İle İlgili Sözler

Sana olmayan özlem bir şeye benzemiyor. Turgut Uyar

Ruhum sensiz koca bir boşlukta gibi. Gel de bitsin bu eziyet

Özlemek, ölmekten sadece iki fazla be çocuk! Cemal Süreya

Çok özledim gel artık desem çok mu şey istemiş olurum acaba?

Özledim. Söyleyeceklerim bu kadar, kısa ve derin. Cemal Süreya

Ne yapayım elimden bu kadar geliyor seni her saniye özlüyorum.

Dilimi tuttum da, yüreğim durmadı be mübarek. Özlüyorum işte!

Öperken kokusunu içine çektiysen, özlerken burnunun direği sızlar.

Bazen insan öyle özlenir ki. Özlenen bile yokluğundan utanır. Aziz Nesin

Ne gerek var kafiyeli cümleler kurmaya. Özledim işte, o kadar! İlhan Berk

Ve o kadar gelmedin ki, senden daha çok hayalini sever oldum. Abbas Khari

Özlemenin en kötü tarafı özlediğinin de seni özleyip özlemediği düşüncesidir.

Bu vakitte gönüle hüzün ve özlem düşerse, dile de sabır ve dua düşer. Mevlana

Sus be yüreğim sus; ben de biliyorum özlediğimi ama sus da, bilmesin özlendiğini.

Senden uzakta yaşayıp da seni özlememek, denizde yüzüp de su yutmamak gibi bir şeydir.

Ben seni bir kere sevdim ama her an özlüyorum. Özlemle ilgili sözler yazımızı okumaktasınız.

Eğer eliniz uzatıp da dokunamadığın birini özlüyorsun o senin yüreğine dokunmuştur o zaman.

Şuan telefonuma gelecek olan bir mesajda 140 karakter yazmasın sadece “Özledim” yazsın yeter.

Yine her zamanki gibi aklıma geliverdin birden ve işte o an gözlerim doldu, yanağımdan bir damla yaş süzüldü.

Özlemek sözleri

 

Yüreğin aşkla çarpıyorsa, gözlerin sevgiyle bakıyorsa ne kadar sarılırsan sarıl, bıraktığın ana yeniden özlersin.

Ne gurbetten korkardım, ne de ayrılıklardan sen olsaydın yanımda, sen olsaydın yanımda hayatı daha mutlu yaşardım.

Görmeyince tükenseydi sevgiler, insanlar varlığı boyunca görmediği Rabbine böylesi muhabbet duyar mıydı? Mevlana

İnsan niçin yanındakinin kıymetini bilmez ve her zaman elindekini kaybedince değerini anlar ve onu özlemeye başlar?

Seni özlemek nefes almak, hayatı yaşamak gibi sevgilim, seni özlemediğim an nefessiz kalıyorum ve yaşayamıyorum.

Dilersen beni vur, öldür ama fayda etmez özlemime, sen yanıma gelmeden bayram gelse de fayda etmez bu gönlüme.

Hadi diyelim dilimi tuttum, hadi diyelim gözlerimi kapattım ama bu yüreğimi nasıl susturacağım senin özleminle yanarken.

Bu mesaj sevenden sevilene onu çok özlediğini anlatmak için gönderilmiş sevgi dolu bir mesajdır. Seni çok özledim bir tanem.

Eğer bir mutlu bir ortamda gözleriniz uzaklara dalıyorsa, uzaklardan birine bir özlem içinizi yakıp kavuruyor demektir bu.

Sen bana hadi görüşürüz dediğin zaman ben seni özlemeye başlıyorum. Senin yokluğunda kafayı yerim, senin özleminden deliririm.

Onu özledin mi diye sorduklarında hayır diyorum. Biliyorum ki özledim desem gözlerim dolacak, kalbim küt küt atacak, sesim titreyecek.

Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüreğine gözlerin zaman zaman takılırsa uzaklara kulakların ansızın çınlarsa bil ki bir yerlerde delice özleniyorsun.

Sevgiliyi özlemek sözleri

Hayatın yoğun akışı içerisinde aklım güzel gülüşlü birine takıldı ve gözlerim aşkla bakan bir çift gözü özledi. Neredesin be bir tanem seni çok özledim

Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf

Bazen özlemenin en acı vereni sen birini deliler gibi özlersin, bir gün dahi göremediğin zaman onun için çıldırırsın ama özlediğin kişi özlendiğini bilmez.

Özlem nedir bilir misin? Özlem sevgiliye gönülden bağlanış, sevgiliyi özlediğin her an içten içe ağlayış, yaşamanın çok zor olduğu sevenden ayrı bir yaşayış.

Sevgin değil sensizliğindir kahreden, yalnız sesim değil yüreğimdir titreyen, gözlerim mi sanırsın seni tek bekleyen, yüreğimi bırak ruhumdur seni özleyen.

Senin özleminle yine çöktü yüreğime bir ağırlık, senden sonra en yakın sırdaşım, arkadaşım oldu yalnızlık, senin geldiğin gündür bana en güzel bayramlık.

Eğer insan birini sevmişse bu sevgide acı olacaktır, hasrette olacaktır, özlemek de olacaktır. Özlemek sevenin sevdiğine duyduğu daha da artıran bir duygudur.

Özlemekle ilgili kısa sözler

Özledim gül yüzünü,  özledim gülen gözlerini, özledim benim için atan kalbini, özledim beni en özel yerinde saklayan sevgi dolu yüreğini, ben çok özledim seni.

Gündüzün rengine benzemez gecenin rengi. Üşütür ayaz korkutur karanlık. Bir gariplik bir hüzün var içimde.Ya bu şehirde ben fazlayım ya da yanımda biri eksik.

Kendime çok kızıyorum sevgilim seni uyurken özlemediği için, sonrada düşünüyorum uyurken hep rüyalarda beraber olduğumuz için olabilir diyorum affediyorum.

Balıkların sevgisini bilir misin? Birbirine dokunamazlar ama sevgilerini hep yüreklerinde hissederler. Bende şimdi sana dokunamıyorum çünkü sen hep yüreğimdesin.

Var mı daha ağır yük zamanı çekmek kadar, yaşama sebebimsin ekmek kadar su kadar, ayrılığın, özlemin hepsinin ayrı hissi var, seni özlemekte güzel sevmek kadar.

Akşamın matem rengine büründüğü saatte gökyüzündeki kandiller tek tek yanmaya başladığında içimde sessiz bir çığlık, özlemeyi özledim. Özlemeye değer ne kaldıysa.

Önemli linkler bunlarda dikkatinizi çekebilir tıklayın !