Kuzen sözleri

Kuzen sözleri

22 Ekim 2020 Kapalı Yazar: hemenbilgi

Kuzen sözleri mi arıyorsunuz ? Tam adresindesiniz. Kuzenler ikiye ayrılır; fesat kuzenler, dünya tatlısı arkadaştan daha bir arkadaş kuzenler. Bu yazımızda birlikte çocuklar gibi eğlendiğiniz, gülüp koşturduğunuz ve belki de beraber büyüdüğünüz anılarınız var.

Birlikle araba sürmüş, çamur oynamış, plaja gitmiş olabilirsiniz. Bu olayların arasında en tatlısı da anne ya da babalarınızın kardeş olması ve aynı büyük anne ile büyük babaya sahip olanız.

Sizinle aynı ortamda büyümüş birinden daha fazla sizi kim anlar ki? Kuzeninize jest yapabilmeniz adına kuzene güzel sözlerin neler olduklarını derledik.

Bu sayede kuzene güzel sözler arasından en beğendiklerinizi ve siz ile kuzeninize en çok yakıştığınızı düşündüklerinizi bulabilirsiniz.

Kuzeninizle hiç keşke kardeş olsaydık diye düşündünüz mü? Eminim, kuzen sözlerine baktığınıza göre kuzeninizi canınızdan çok seviyorsunuz.

Belki de onun için çok önemli bir gün yaklaşıyor ve siz de ona çiçek göndermek istediniz. Artık yetişkin olduğunuz için eski günlerdeki kadar sık görüşemiyor da olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda tatlı tatlı sitemler etmek muhabbetinizi yeniden arttırabilir.

Muhabbetinizi arttırmak için kuzen sözleri arasında en tatlı bulduklarınızı sosyal medya üzerinden ikinize ait bir fotoğrafın altında paylaşarak çok tatlı bir jest yapabilirsiniz. Bu, onu hala ne kadar çok sevdiğinizi, hep hatıralarınızı tatlı hatırladığınızı gösterecektir.

Hele bir de kuzene doğum günü mesajı  paylaşırsanız, kendisinin bu günde hatırlanması onu çok mutlu edecektir.

kuzene güzel sözler

Kuzen Sözleri

Kuzenler seni sonsuza kadar sevecek arkadaşlardır.

Bir kuzen hiçbir zaman kaybedilmeyen bir çocukluk dönemidir.

Kuzen dediğin candır, kandır, candan çok sevilen bir insandır.

Aramızdaki mesafeler tatlı kuzenimle bize engel olamaz. Seni seviyorum kuzen!

Aklıma gelen en güzel şey, şu an biricik kuzenim ile birlikte gülüp eğlenmektir.

Kuzenler birbirinden uzakta iken de birbirlerinin ne düşündüklerini nasıl davranacaklarını bilirler

Sen bir güneş gibi sıcakkanlı ve ışık verensin. Sen benim canım kadar sevdiğim kuzenimsin.

Sabahlar vardır neşe içinde başlayan, sabahlar vardır içinde canım kadar çok sevdiğim kuzenim olan.

Benim birçok kuzenim var ama içinde en çok sevdiğim ve çok değer verdiğim tek kuzenim sensin.

Seninle yaşadıklarımızı hiçbir zaman unutmayacağım. Ve kuzen seninle birlikte daha çok güzel günler geçireceğiz.

Ben seni tanıdığım ve senin gibi birinin kuzeni olduğu için kendimi çok şanslı görüyorum. İyi ki varsın kuzen.

Sen ne kadar iyi bir kuzensin. Benim dert ortağım, sırdaşım, can yoldaşımsın. Sen benim canım kadar değerli kuzenimsin.

Kuzene güzel sözler

kuzen sözleri

Kuzen yanlış yaptığında seni uyaran, sonrasında ise koruyan kişidir. Yaptığın yanlışı herkese duyuran değil.

Bende kuzen dediğin zaman akan sular durur, ne dert varsa unutulur. Mevzu kuzen ise onun için her şey feda edilir.

Sen hayatımda tanıdığım en değerli insansın. Dostluğun canımdan daha yakındır. Benim biricik kuzenim.

Acıların bölüşülmesi değil, sevinçlerin bölüşülmesidir dostluğu yaratan. Acında da mutluluğunda da hep yanındayım kuzen.

Kuzenler gökyüzündeki yıldızlar gibidir. Her zaman birbiri için orada dururlar ve vakti geldiği zaman ışık verirler.

Hiçbir ciddi biyolog, evrimin gerçek olduğundan, tüm canlıların birbirlerinin kuzeni olduğundan kuşku duymaz. Richard Dawkins

Biz kuzeniz bugün ayrılsak bile ileride yine bir gün birlikte olacağız. Tekrar görüşmek üzere kendine iyi bak kuzen.

Canım kuzenim aramıza girse de sıra dağlar, senin sevgini benden asla alamazlar. Senin bende yerin her zaman ayrı olacaktır.

Sen ne kadar beni sinir etsen de sen her zaman benim en çok sevdiğim ve değer verdiğim kuzenim olacaksın.

İnsanın hayatında dostları, arkadaşları, kardeşleri vardır. Bir de kardeş gibi sevdiği kuzenleri vardır. Çok özlenilmektesin kuzen.

Yalnızlığımın ilacı, sırlarımın küpü, dertlerimin ortağı kuzenim seni çok özledim. Sen çok sevdiğim kuzenimsin.

Kuzenle ilgili sözler

kuzene güzel söz

Benim hayatımda öyle değerli insanlar var ama sen onlardan çok değerlisin benim için kuzen. Seni çok özledim geleceğin günü dört gözle bekliyorum.

Bu mesaj çok sevilen kuzene; içeriği sevgi yüklü, kuzene olan sevgimi iletmek üzere gönderildi. Ha birde kuzenin seni çok özledi.

Sen benim ilk tanıdığım arkadaşımsın. Ve her zaman da en iyi arkadaşım olarak kalacaksın. Seninle o kadar güzel günler geçirdik ki; o günleri asla unutamam.

Sen benim en yakın arkadaşım, sırdaşım, dert ortağım, canım sıkıldığında başımı omzuna yasladığım en samimi, en candan kuzenimsin.

Fedakar olan insan, gönülden sevendir. Yürekli olan insan, kendini bilendir. Umutlu olan insan, yaşamı sevendir. Unutmayan bir kuzen ise uğrunda ölmeye değendir.

Biz her yaz kuzenimle güzel günler geçiyoruz. Onun yanında olduğumda zaman benim için çok çabuk geçiyor. Seni çok özledim be kuzen.

Kuzen onunla birlikteyken gerçekten olduğun gibi görünebileceğin ruhunun tüm gizliliklerini ona anlatabileceğin biridir. Onunla birlikteyken kendini korumana gerek yoktur.

Git rüzgar kuzenime onu nasıl sevdiğimi anlat mutluysa usulca gel yanıma mutsuzsa kuzenin her zaman yanında diye fısılda kulağına unutmasın yüreğim daima onunla.

Her tatilde dedemizin yanında buluşur çok mutlu günler geçirirdik seninle kuzen. Sen gittiğin zaman ben çok sıkılır dedeme hep geri ne zaman geleceğini sorardım. Çünkü ben senin yanında seninle mutluydum

Kuzenler birbirinden çok uzakta da olsalar her zaman birbirini ararlar sorarlar, birbirini severler. Kuzenler dağlar arkasındaki güneş gibidir. Göremezsin ama orda senin için parladığını her zaman bilirsin.

Kuzene doğum günü mesajı

Senin adına uzun bir ömür ve tüm dileklerinin gerçekleşmesi için dua ediyorum. Doğum günün kutlu olsun iyi ki doğdun. 

Tatlı ve küçücük kuzene sahibim ve birlikte yapmış olduğumuz onca çılgınca şeyi hatırlayıp yaşlandıkça güleceğiz. Doğum günün kutlu olsun beraber nice seneler.

Doğum günün kutlu olsun balım seninle geçirdiğimiz onca güzel şeyin üzerine yenilerini eklemek inanılmaz güzel bir duygu. Nice senelerimiz olsun balım. 

Canım kuzenim keşke böyle özel bir günde uzakta olmak yerine yanında olabilseydim, seninle inanılmaz mutlu olurduk eskiden doğum gününde. Şimdiyse uzaktayım ama lütfen yanında olduğumu hisset. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Senin adına tüm dileklerini gerçekleştirmek isteyen bir kuzene sahipsin. Benim için ne kadar önemli olduğunu daima sana hissettirdim. Doğum günün kutlu olsun. 

Sana seni anlatmak istiyorum ama anlatmak çok zor.. Neden mi? Çünkü seninle ben bir elmanın yarısıyız, ne olursa olsun birbirimizden asla kopamadık. Bazen kavga ettik, bazen birbirimizi istemedik ama hep yan yana olmayı başardık. Seni ne kadar çok sevdiğimi bilmeni istiyorum. Doğum günün kutlu olsun tatlı kuzen.

Beraber olduğumuz zaman her saniyesinde mutluluğumuz ikiye katlansın. Birlikteliğimiz sonsun oldu ve her zaman da bu böyle gidecek. Doğum günün kutlu olsun canım kardeşim, kuzenim, dostum her şeyim. Beraber olduğumuz sürece her türlü zorluğa göğüs gerebiliriz.

Kuzenim olsan bile kardeşten ötesin bunu biliyorsun. Her daim yanında seni seven birisi olduğunu da bilmeni istiyorum. Beraber çok uzun bir ömre sahip olacağız. Seni çok seviyorum. İyi ki Doğdun!

Bir yaş daha alıp artık yaşlandığını kabul etmelisin kuzenciğim. Toton bir nine olmaya doğru yol alıyorsun. Tabii ki bende öyle! Ama korkma ben senin her zaman yanında olacağım. Doğum günün kutlu olsun. 

Nice seneler görmeliyiz beraber, her şeyimiz birlikte olmalı derdik hep. Onca zaman geçti ve aynı bu şekilde devam etmeyi sürdürdük. Belki de nadir kişilerden birisiyizdir bunu yapabilen. Seni çok seviyorum kuzenciğim, doğum günün kutlu olsun.

Kuzen demek kardeş demektir, dost demektir, arkadaş demektir, candan bile öte demektir. Seninle olduğum her saniye mutlu olduğumu bilmelisin seni çok seven kuzenin. Doğum günün kutlu olsun. 

Önerilen konularımız :